Risk Factory promotiefilm

Op verzoek van Risk Factory werden 5 vrijwilligers gezocht en gevonden om te acteren tijdens de opname van een promotiefilm.

’s Morgens waren al opnames gemaakt met een groep kinderen en in de middag waren de professionele acteurs aan de beurt.

De opnames zijn gemaakt door een videoproductiebedrijf dat vele aspecten van veiligheid in en om het huis vastlegde. Ook zijn verschillende gevaarlijke situaties in het verkeer belicht en de nodige uitleg over het melden van ongelukken of criminele handelingen ontbrak niet aan het pakket. Er werd veel gelachen en de verzorging van de Risk Factory was weer op 5 sterren niveau.

Dus een aanrader om een leerzame en gezellige morgen of middag mee te maken. Dit jaar staat er weer een bezoek op het KBO programma en dan heeft iedereen de kans om het zelf te zien.